Strona główna

Św Jan Paweł II. Mężczyźni św. Józefa. Święta Rodzina - Wspólnota Przymierza. Odnowa w Duchu Świętym. Światowe Dni Młodzieży 2016. III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15.04.2018. Wzywajmy Go z przekonaniem. 100 lecie Niepodległości Ojczyzny. Czy czytasz coś o naszej chlubnej historii. NIESZPORY o godz. 17.30. Dziś witamy w Relikwiach św. SZYMONA z LIPNICY. Dziś - XIII Marsz Świętości Życia. Wyrusza. O g 12.00 do. Bazyliki Św. Krzyża. Dziś wieczorem spotkanie grupy Zostaw Ślad. W ten wtorek Grupa Odnowy. M Piot.

OVERVIEW

This web page parafia-zalesie.pl currently has a traffic ranking of zero (the smaller the more traffic). We have evaluated nineteen pages inside the domain parafia-zalesie.pl and found twelve websites referencing parafia-zalesie.pl.

PARAFIA-ZALESIE.PL RANKINGS

This web page parafia-zalesie.pl has seen a alternation amounts of traffic all over the year.
Traffic for parafia-zalesie.pl

Traffic ranking (by month) for parafia-zalesie.pl

Traffic ranking by day of the week for parafia-zalesie.pl

Talitha kum Strona Główna

Lecz On odsunął wszystkich, wziął z sobą tylko ojca, matkę dziecka oraz tych, którzy z Nim byli, i wszedł tam, gdzie dziecko leżało. I osłupieli wprost ze zdumienia. Przykazał im też z naciskiem, żeby nikt o tym nie wiedział, i polecił, aby jej dano jeść.

Stowarzyszenie Przyjaciół Zalesia Górnego - Wieści

XIV Jarmark Hubertowski, niedziela 14. Zarząd Stowarzyszenia Przyjaciół Zalesia Górnego z przyjemnością zaprasza na XV - kolejną edycję Jarmarku Hubertowskiego w niedzielę 14 czerwca 2015. Gości Jarmarku obowiązuje Regulamin XV Jarmarku Hubertowskiego. Ewa Kozłowska, Rektor Uniwersytet.

WHAT DOES PARAFIA-ZALESIE.PL LOOK LIKE?

Desktop Screenshot of parafia-zalesie.pl Mobile Screenshot of parafia-zalesie.pl Tablet Screenshot of parafia-zalesie.pl

PARAFIA-ZALESIE.PL HOST

Our web crawlers identified that the main page on parafia-zalesie.pl took nine hundred and fifty-three milliseconds to stream. We could not observe a SSL certificate, so in conclusion our web crawlers consider this site not secure.
87.98.239.48

I caught that this domain is weilding the Apache server.

Strona główna

DESCRIPTION

CONTENT

This web page parafia-zalesie.pl had the following on the site, "Święta Rodzina - Wspólnota Przymierza." Our analyzers saw that the webpage said " III NIEDZIELA WIELKANOCNA - 15." The Website also said " Czy czytasz coś o naszej chlubnej historii. Dziś witamy w Relikwiach św. Dziś - XIII Marsz Świętości Życia. Dziś wieczorem spotkanie grupy Zostaw Ślad. W ten wtorek Grupa Odnowy."

SUBSEQUENT DOMAINS

Serwis Parafii pw. Narodzenia NMP w Zielonej Górze parafia-zawada.pl - Strona główna

Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Parafia pod wezwaniem Narodzenia NMP w Zielonej Górze. Ul Zawada - Kożuchowska 1. W środy po mszy świętej. Róża III Matki Bożej Pocieszenia.

Parafia Rzymskokatolicka Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny w Pruszkowie-Żbikowie

Piątek II tygodnia Okresu Wielkanocnego. Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny. I zgromadzą się przed Nim w.

Parafia św.Bartłomieja w Żdżarach - Strona Startowa

Ogłoszenia parafialne od od 9 do 15 kwietnia 2018r. Bardzo dziękuję za posprzątanie kościoła i ofiarę na wystrój,. Chrzest przyjął Marcel Rabiega,.

Parafia św. Jana Chrzciciela - Gliwice Żerniki

Panie, przemieniaj radość z Twej obecności w moim życiu w gorliwość niesienia jej innym.

Rzymskokatolicka parafia Świętej Trójcy

Niech serca Wasze wypełni radość właściwa obdarowanym przez Boga i obdarowującym. Niech Chrystus będzie na zawsze Waszą nadzieją. Błogosławionych świąt Wielkiej Nocy! Ks proboszcz Andrzej Stępień. Wielki Piątek w tym dniu nie odprawia się Mszy Świętej. Gromadzimy się natomiast na liturgii Męki Pańskiej poprzedzonej Drogą Krzyżową o godz. W tym dniu obowiązuje post ścisły. Zachęcamy do przyjścia do kościoła w ciągu dnia n.